Ons team

Management

Country Manager
Wannes Dermaut
GSM : +32(0)490/56.39.00
E-mail : wannes.dermaut@limagrain.be

Marketing & Communication Manager
Thomas Truyen
GSM : +32(0)491/37.40.10
E-mail : thomas.truyen@limagrain.be

Financieel en ICT Directeur
Jan-Pieter Moerdijk
Tel : +31(0)11/355 71 60
GSM : +31(0)651/38 79 19
E-mail : jan-pieter.moerdijk@limagrain.nl

Directeur Personeel & Organisatie
Caroline Van Zoest
Tel : +31(0)11/355 71 72
GSM : +31(0)683/25 62 67
E-mail : caroline-van.zoest@limagrain.nl

Technical Team

Product Manager Maïs, Voedergrassen, Voederbieten & Groenbedekkers
Walter Vervoort
GSM : +32(0)496/59 80 88
E-mail : walter.vervoort@limagrain.be

Technical Advisor Voedergewassen – Regio Oost- en West-Vlaanderen
Nele Bonte
GSM : +32(0)486/66 34 79
E-mail : nele.bonte@limagrain.be

Technical Advisor Voedergewassen – Regio Antwerpen/Brabant/Limburg
Paul Ceyssens
GSM : +32(0)476/43 78 48
E-mail : paul.ceyssens@limagrain.be

Technical Advisor Voedergewassen – Regio Henegouwen
Romuald Lust
GSM : +32(0)492/73 41 53
E-mail : romuald.lust@limagrain.be

Product Manager Akkerbouwgewassen
Sander Van Kerckhove
GSM : +32(0)490/64 88 80
E-mail : sander-van.kerckhove@limagrain.be

Sales Team

Sales Manager Oost- en West-Vlaanderen
Ignace Ghekiere
GSM : +32(0)475/97.08.99
E-mail : ignace.ghekiere@limagrain.be

Sales Manager Brabant, Limburg en Antwerpen
Johan Jacobs
GSM : +32(0)496/59 80 84
E-mail : johan.jacobs@limagrain.be

Sales Manager Wallonië, ten noorden van Samber en Maas
Bruno Jennart
GSM : +32(0)496/59 80 82
E-mail : bruno.jennart@limagrain.be

Sales Manager Wallonië, ten zuiden van Samber en Maas
Product Manager Koolzaad

Alain Thomas
GSM : +32(0)496/59 80 86
E-mail : alain.thomas@limagrain.be

Op de hoogte blijven?

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang onze nieuwtjes in je mailbox.

    privacy Beleid.